Eladó lakás Budapest XI. kerület
Találati lista: 814
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 248 611 Є
1 721 154 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 248 611 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 248 611 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 56nm, 130000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 111 Є
2 321 429 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
2 441 860 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 96 410 000 Ft
Kalkulált ár: 267 806 Є
1 483 231 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagréti ltp., 74nm, 96900000 Ft
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Gazdagrét
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 900 000 Ft
Korábbi ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 269 167 Є98 900 000 Ft
1 309 459 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 111 Є140 000 000 Ft
1 181 818 Ft/m2
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є115 000 000 Ft
1 057 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Móricz Zsigmond körtér, 53nm, 89500000 Ft
Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Móricz Zsigmond körtér, Műegyetem környéke
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 248 611 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Menyecske utca, Őrmező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, 110nm, 95000000 Ft
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є99 000 000 Ft
863 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest XI. kerület Budafoki út 104.900.000 Ft
Budapest XI. kerület, Műegyetem környéke, Budafoki út, Műegyetem környéke
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є112 000 000 Ft
1 565 672 Ft/m2
XI. Kerület, Menyecske utca, 49 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Budapest XI. kerület, Menyecske utca
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 528 571 Ft/m2
Újbudán újépítésű lakások!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 69 100 000 Ft
Kalkulált ár: 191 944 Є
2 093 939 Ft/m2
Újbudán újépítésű lakások!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Kalkulált ár: 405 556 Є
1 896 104 Ft/m2