Eladó lakás Budapest XI. kerület
Találati lista: 814
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 990 000 Ft
Korábbi ár: 68 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 972 Є68 990 000 Ft
2 099 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 990 000 Ft
Korábbi ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 972 Є69 990 000 Ft
2 099 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 990 000 Ft
Korábbi ár: 92 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 861 Є92 990 000 Ft
1 754 898 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 94 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 990 000 Ft
Korábbi ár: 101 990 000 Ft
Kalkulált ár: 263 861 Є101 990 000 Ft
1 826 731 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 990 000 Ft
Korábbi ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 216 639 Є84 990 000 Ft
1 659 362 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 90 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 490 000 Ft
Korábbi ár: 97 490 000 Ft
Kalkulált ár: 251 361 Є97 490 000 Ft
1 645 273 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 62 390 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 390 000 Ft
Korábbi ár: 66 890 000 Ft
Kalkulált ár: 173 306 Є66 890 000 Ft
1 835 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 62 770 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 770 000 Ft
Korábbi ár: 68 770 000 Ft
Kalkulált ár: 174 361 Є68 770 000 Ft
1 696 486 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 89 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 750 000 Ft
Korábbi ár: 96 750 000 Ft
Kalkulált ár: 249 306 Є96 750 000 Ft
1 574 561 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 83 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 499 000 Ft
Korábbi ár: 88 499 000 Ft
Kalkulált ár: 231 942 Є88 499 000 Ft
1 776 574 Ft/m2
EGYEDI lehetőség KIVÁLÓ helyen
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 144 900 000 Ft
Korábbi ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 402 500 Є149 900 000 Ft
1 767 073 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., Etele út, 27nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., Etele út
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 170 000 Є
2 266 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
1 538 462 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföldi ltp., Etele út, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Etele út, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 170 000 Є
1 800 000 Ft/m2
XI. Kerület, Móricz Zsigmond körtér, 31 m²-es, társasházi lakás
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 800 000 Ft
Korábbi ár: 61 300 000 Ft
Kalkulált ár: 180 000 Є61 300 000 Ft
2 090 323 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Lágymányos, Allee közelében XI. Ker
Budapest XI. kerület, Lágymányos, Allee közelében XI. Ker, Lágymányos
Kínálati ár: 109 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 500 000 Ft
Korábbi ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 167 Є113 000 000 Ft
1 921 053 Ft/m2