Eladó lakás Budapest VIII. kerület
Találati lista: 363
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 88 250 000 Ft
Kalkulált ár: 244 460 Є
1 423 387 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 88 500 000 Ft
Kalkulált ár: 245 152 Є
1 427 419 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VIII. kerület Szentkirályi utca 89.900.000 Ft
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi utca, Józsefváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 231 507 Ft/m2
Eladó VIII.kerületben egy 80 nm-es földszinti lakás
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 61 600 000 Ft
Kalkulált ár: 170 637 Є
770 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest VIII. kerület, Kőris utca 23
Budapest VIII. kerület, Kőris utca 23, Füvész kert
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 198 061 Є
1 007 042 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest VIII. kerület
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 084 783 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Fecske utca 12
Budapest VIII. kerület, Fecske utca 12, Józsefváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 212 500 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Hiánytalan lokáció
Budapest VIII. kerület, Hiánytalan lokáció
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є74 900 000 Ft
1 268 254 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 88 500 000 Ft
Kalkulált ár: 245 152 Є
1 382 813 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 85 500 000 Ft
Kalkulált ár: 236 842 Є
1 335 938 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 86 500 000 Ft
Kalkulált ár: 239 612 Є
1 291 045 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 71 500 000 Ft