Eladó lakás Budapest VII. kerület
Találati lista: 473
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
VII. Kerület, Külső-Erzsébetváros-Ligetváros kiváló befektetést kínálunk!, 96 m²-es, társasházi lakás
Budapest VII. kerület, Külső-Erzsébetváros-Ligetváros kiváló befektetést kínálunk!
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є92 500 000 Ft
936 458 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 68 600 000 Ft
Kalkulált ár: 190 028 Є
1 162 712 Ft/m2
156 négyzetméteres, 5 szobás, felújított, utcai, eladó lakás
Budapest VII. kerület, Budapest Rákoczi út
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 185 000 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 512 465 Є189 000 000 Ft
1 185 897 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Külső Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Külső Erzsébetváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
2 421 212 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 105 000 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є109 000 000 Ft
867 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
1 492 308 Ft/m2
VII. Kerület, Kertre néző, Városligetnél Dembinszky utca, 82 m²-es, társasházi lakás
Budapest VII. kerület, Kertre néző, Városligetnél Dembinszky utca
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 113 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є113 900 000 Ft
1 340 244 Ft/m2
FELÚJÍTOTT ÁLLÓGALÉRIÁS, TELJESEN BERENDEZETT LAKÁS A LIGETVÁROSBAN!
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, István utca, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 848 148 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 22 750 000 Ft
Kalkulált ár: 63 019 Є
2 275 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Akácfa utca
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Akácfa utca, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 407 042 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton belül), Dohány utca, 92nm, 145000000 Ft
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Dohány utca, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 576 087 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VII. kerület 73.900.000 Ft
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 642 222 Ft/m2
BELSŐ KÉT SZINTES DUPLA TERASZOS ÚJSZERŰ OTTHON
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є
1 382 979 Ft/m2
BEFEKTETÉSNEK IS KIVÁLÓ LEHETŐSÉG, A BELVÁROS EGYIK CSENDES ÉS HANGULATOS MELLÉKUTCÁJÁBAN!
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Alsó erdősor, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
1 225 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Középső Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Középső Erzsébetváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є