Eladó lakás Budapest V. kerület
Találati lista: 307
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 276 389 Є
2 211 111 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 466 667 Є
2 301 370 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, Nagy Ignác utca
Budapest V. kerület, Lipótváros, Nagy Ignác utca, Lipótváros
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 111 Є
4 062 500 Ft/m2
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
3 888 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, Balaton utca
Budapest V. kerület, Lipótváros, Balaton utca, Lipótváros
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 597 222 Є
3 644 068 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 274 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 274 000 000 Ft
Korábbi ár: 288 000 000 Ft
Kalkulált ár: 761 111 Є288 000 000 Ft
2 712 871 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 159 000 000 Ft
Korábbi ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 441 667 Є168 000 000 Ft
2 409 091 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 575 000 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó világos, 55 m²-es lakás a Múzeum körúton, páratlan kilátással a Nemzeti Múzeumra!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 944 Є
1 780 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, 105nm, 165000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 458 333 Є
1 571 429 Ft/m2
185 négyzetméteres, 5 szobás, beköltözhető, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Királyi bérpalota
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
2 162 162 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 833 333 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest V. kerület, Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 222 Є
2 271 186 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Galamb utca, 100nm, 179000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Galamb utca, Belváros
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 497 222 Є
1 790 000 Ft/m2
Airbnb-re teremtve az V. kerületben!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
3 612 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., 90nm, 159000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., Belváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 441 667 Є
1 766 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
48 négyzetméteres, 1 szobás, 1 félszobás, felújított, eladó lakás
Budapest V. kerület, Lipótváros, PARLAMENTNÉL a Kossuth terén eladó lakás, Lipótváros
Kínálati ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 325 000 Є
2 437 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest V. kerület Petőfi Sándor utca 134.000.000 Ft
Budapest V. kerület, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 222 Є
2 271 186 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 141 000 000 Ft
Kalkulált ár: 391 667 Є
1 566 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, 133nm, 165000000 Ft
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 458 333 Є
1 240 602 Ft/m2