Eladó ingatlanok Budapest IX. kerület
Találati lista: 338
Nagypolgári lakás a Duna-partnál, 149 m²-es, akár 3 lakássá alakítható!
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 444 167 Є
1 073 154 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Ernő utca
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Ernő utca, Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є
1 636 207 Ft/m2
A IX. KERÜLET EGYIK LEGKERESETTEBB RÉSZÉN – ERKÉLYES, MODERN OTTHON, AHOVA JÓ HAZAÉRKEZNI!
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
1 741 860 Ft/m2
Bp. 9. kerület kertvárosi részében 50 nm-es, 1+1 szobás lakás eladó
Budapest IX. kerület, Víztorony köz
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
1 340 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Belső - Ferencváros, Ráday utca
Budapest IX. kerület, Belső - Ferencváros, Ráday utca
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 389 Є
2 460 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Bokréta utca
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Bokréta utca, Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 73 800 000 Ft
Kalkulált ár: 205 000 Є
1 845 000 Ft/m2
Budapest IX. kerületében, a Vágóhíd utcában, fejlődő környezetben 45 m²-es, 1. emeleti, téglaépítésű lakás ELADÓ!
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 833 Є
1 286 667 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Hurok utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 398 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, József Attila lakótelep, József Attila lakótelep
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є69 900 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 056 Є79 900 000 Ft
1 864 444 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
1 279 070 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 324 490 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 543 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 543 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 543 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 324 490 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.