Eladó lakás Óbuda (Budapest III. kerület)
Találati lista: 69
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Ne maradj le róla! Óbuda, 28 m2. Földszint.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
1 425 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 478 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 630 612 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 440 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Budapest III. kerület, Óbuda, Vörösvári út, Óbuda
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є77 900 000 Ft
1 152 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 918 421 Ft/m2
Tulajdonostól eladó a III. kerületben, Óbudán, a Bécsi úton egy 41 m²-es, 1,5 szobás, téglaépítésű, földszinti lakás
Budapest III. kerület, Óbuda, Bécsi út, Óbuda
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 179 640 Є
1 581 707 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є64 900 000 Ft
1 263 265 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező
Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező , Óbuda
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 93 000 000 Ft
Korábbi ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 618 Є96 000 000 Ft
nincs megadva
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Kiscelli utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Kiscelli utca, Óbuda
Kínálati ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 261 773 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 375 472 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 339 024 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 625 490 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Dévai Bíró Mátyás tér, 63nm, 87000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Dévai Bíró Mátyás tér, Óbuda
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 000 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є84 900 000 Ft
1 380 952 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 36nm, 58000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є59 900 000 Ft
1 611 111 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Szentendrei út, Óbuda
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є61 900 000 Ft
1 151 923 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, San Marco utca, 33nm, 59900000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, San Marco utca, Óbuda
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є63 900 000 Ft
1 815 152 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 401 923 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 182 895 Ft/m2