Eladó lakás Óbuda (Budapest III. kerület)
Találati lista: 44
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Otthon Start Programra alkalmas jó állapotú panel lakás eladó!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є82 900 000 Ft
1 160 294 Ft/m2
kiemelt
Ne maradj le róla! Óbuda, 28 m2. Földszint.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
1 425 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Tímár utca közelében
Budapest III. kerület, Óbuda, Tímár utca közelében, Óbuda
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Kalkulált ár: 82 548 Є
1 490 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 478 000 Ft/m2
kiemelt
Óbudai rendelő környékén 3 szobás, felújított panel!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Budapest III. kerület, Óbuda, Vörösvári út, Óbuda
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є77 900 000 Ft
1 152 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є68 900 000 Ft
1 354 167 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 188 338 Є
1 387 551 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 306 154 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 265 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 283 929 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 69nm, 92990000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 92 990 000 Ft
Kalkulált ár: 257 590 Є
1 347 681 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є64 900 000 Ft
1 263 265 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Kiscelli utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Kiscelli utca, Óbuda
Kínálati ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 261 773 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 375 472 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 339 024 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Dévai Bíró Mátyás tér, 63nm, 87000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Dévai Bíró Mátyás tér, Óbuda
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 000 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є84 900 000 Ft
1 380 952 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Szentendrei út, Óbuda
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є61 900 000 Ft
1 151 923 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 401 923 Ft/m2