Eladó lakások Budapest III. kerület Békásmegyer városrészben
Találati lista: 63
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
FIATAL CSALÁDOSOK, BEFEKTETŐK FIGYELEM! PRAKTIKUS ELRENDEZÉSŰ, HÁROM SZOBÁS OTTHON BÉKÁSMEGYEREN!
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 175 900 Є
1 245 098 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Hatvany Lajos utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Hatvany Lajos utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 059 091 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 108 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 990 000 Ft
Korábbi ár: 105 990 000 Ft
Kalkulált ár: 301 911 Є105 990 000 Ft
1 847 288 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 96 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 490 000 Ft
Korábbi ár: 93 990 000 Ft
Kalkulált ár: 267 285 Є93 990 000 Ft
2 144 222 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 000 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є25 000 000 Ft
431 373 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 51nm, 64900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 049 123 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4
Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 173 684 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 233 333 Ft/m2
Békásmegyer, Dunához közeli részen 3 szobás panel!
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest III. kerület Sarkadi Imre utca 64.900.000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Sarkadi Imre utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2