Eladó lakás Budapest III. kerület
Találati lista: 463
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Otthon Start Programra alkalmas jó állapotú panel lakás eladó!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є82 900 000 Ft
1 160 294 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є89 900 000 Ft
1 489 831 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda – Filatorigát
Budapest III. kerület, Óbuda – Filatorigát
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 623 750 Ft/m2
kiemelt
Ne maradj le róla! Óbuda, 28 m2. Földszint.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
1 425 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 189 900 000 Ft
Kalkulált ár: 526 039 Є
1 032 065 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
III. Kerület, Madzsar József utca, 54 m²-es, társasházi lakás
Budapest III. kerület, Madzsar József utca
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
1 148 148 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Remetehegy, 84nm, 240000000 Ft
Budapest III. kerület, Remetehegy, Remetehegy
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
2 857 143 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Bálint György utca
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 272 853 Є
1 470 149 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 99 450 000 Ft
Kalkulált ár: 275 485 Є
1 362 329 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Csillaghegy, Csillaghegy
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 560 938 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 049 123 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4
Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Kalkulált ár: 379 224 Є
1 901 389 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
1 850 617 Ft/m2