Eladó lakás Budapest III. kerület
Találati lista: 463
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 306 154 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
1 950 976 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Nagyszombat utca
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є55 000 000 Ft
1 515 152 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Tímár utca közelében
Budapest III. kerület, Óbuda, Tímár utca közelében, Óbuda
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Kalkulált ár: 82 548 Є
1 490 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 900 000 Ft
1 174 510 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 265 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 283 929 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є
1 133 846 Ft/m2
Otthon Start Programra alkalmas jó állapotú panel lakás eladó!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є82 900 000 Ft
1 160 294 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Kaszásdűlő
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є54 900 000 Ft
1 889 286 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 106 000 000 Ft
Kalkulált ár: 293 629 Є
1 630 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Újlak III. ker.
Budapest III. kerület, Újlak III. ker., Újlak III. ker.
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є
965 934 Ft/m2
III. Kerület, Árpád utca, 65 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest III. kerület, Árpád utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 536 923 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 69nm, 92990000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 92 990 000 Ft
Kalkulált ár: 257 590 Є
1 347 681 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є61 900 000 Ft
1 151 923 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Füst Milán utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Füst Milán utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2