Eladó lakás Budapest II. kerület
Találati lista: 349
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Szépvölgy
Kínálati ár: 147 000 000 Ft
Kalkulált ár: 408 333 Є
2 296 875 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
2 277 108 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 289 000 000 Ft
Kalkulált ár: 802 778 Є
2 189 394 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, Szépvölgyi út
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Szépvölgyi út, Pálvölgy
Kínálati ár: 325 000 000 Ft
Kalkulált ár: 902 778 Є
2 210 884 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 110nm, 169000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 469 444 Є
1 536 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
2 277 108 Ft/m2
Tulajdonostól
Eladó társasházi lakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Rózsadomb
Kínálati ár: 219 800 000 Ft
Kalkulált ár: 610 556 Є
2 616 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 118 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 327 778 Є129 000 000 Ft
1 053 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
2 277 108 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
2 277 108 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Víziváros II. ker
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 83 500 000 Ft
Kalkulált ár: 231 944 Є
1 704 082 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Országút
Budapest II. kerület, Országút, Országút
Kínálati ár: 142 000 000 Ft
Kalkulált ár: 394 444 Є
1 797 468 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 177 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 177 500 000 Ft
Korábbi ár: 188 000 000 Ft
Kalkulált ár: 493 056 Є188 000 000 Ft
1 454 918 Ft/m2
Eladó Dunához közeli 3 szobás tégla lakás a II.kerületben
Budapest II. kerület, Zsigmond tér
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 305 278 Є
1 894 828 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Országút, 113nm, 175150000 Ft
Budapest II. kerület, Országút, Országút
Kínálati ár: 175 150 000 Ft
Kalkulált ár: 486 528 Є
1 550 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Gül Baba utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є51 000 000 Ft
2 169 565 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
BELBUDAI, FELÚJÍTOTT LAKÁS
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є129 000 000 Ft
1 830 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Országút
Budapest II. kerület, Országút, Országút
Kínálati ár: 122 300 000 Ft
Kalkulált ár: 339 722 Є
1 698 611 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Zöldmál
Budapest II. kerület, Zöldmál
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 663 889 Є
2 115 044 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є
1 666 667 Ft/m2