Eladó ház- házrész Budapest II. kerület
Találati lista: 171
Eladó Ház, Budapest 2. ker..
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є
1 178 302 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Erzsébetliget, Gerecse utca, 316nm, 249000000 Ft
Budapest II. kerület, Erzsébetliget, Gerecse utca, Erzsébetliget
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
787 975 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 759 900 000 Ft
Kalkulált ár: 2 110 833 Є
1 381 636 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 324nm, 780000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 780 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 166 667 Є
2 407 407 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Széphalom
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 747 222 Є
1 454 054 Ft/m2
II/A kerületben panorámás családi ház eladó
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 222 Є
1 282 857 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Budaliget
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 763 889 Є
701 531 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Budaliget - II/A, 140nm, 176000000 Ft
Budapest II. kerület, Budaliget, Budaliget
Kínálati ár: 176 000 000 Ft
Kalkulált ár: 488 889 Є
1 257 143 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 455 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 263 889 Є
1 516 667 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu - II/A, 260nm, 239000000 Ft
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 663 889 Є
919 231 Ft/m2
II. Máriaremetén családi ház eladó
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
922 222 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
1 464 706 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 261nm, 349900000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 349 900 000 Ft
Kalkulált ár: 971 944 Є
1 340 613 Ft/m2
II.Remetekertvárosban sorházi lakás eladó
Budapest II. kerület, Remetekertváros, Remetekertváros
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 224 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є224 000 000 Ft
947 619 Ft/m2
II. Zöldmálon panorámás, luxus ingatlan eladó
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 1 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 472 222 Є
2 976 190 Ft/m2
II/A kerületben panorámás családi ház eladó
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 222 Є
1 282 857 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 694 167 Є
1 561 875 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Széphalom
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 055 556 Є
1 800 948 Ft/m2
Törökvész
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 222 Є
1 796 000 Ft/m2
1200 négyzetméteres, 17 szobás, eladó villa
Budapest II. kerület, Pasarét
Kínálati ár: 1 650 000 000 Ft
Kalkulált ár: 4 583 333 Є
1 375 000 Ft/m2