Eladó ingatlanok Budapest I. kerület
Találati lista: 105
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 36nm, 124000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 444 Є
3 444 444 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 777 778 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 132nm, 209000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 580 556 Є
1 583 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Bem rakpart 26
Budapest I. kerület, Bem rakpart 26, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 540 000 Є
Kalkulált ár: 194 400 000 Ft
6 279 €/m2
Budapesten Eladó: Exkluzív, Parlamentre és Dunára Panorámás Lakás - az Art Deco Stílusú Duna Házba
Budapest I. kerület, Bem rakpart
Kínálati ár: 309 900 000 Ft
Kalkulált ár: 860 833 Є
2 766 964 Ft/m2
VILLAHÁZBAN VILLALAKÁS BUDAPESTEN ELADÓ!!!!
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Kalkulált ár: 380 278 Є
1 901 389 Ft/m2
110 négyzetméteres, 3 szobás, felújítandó, utcai, eladó lakás
Budapest I. kerület, 1013 Bp. Szarvas tér
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
2 263 636 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 37nm, 155000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
4 189 189 Ft/m2
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 444 Є
3 444 444 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 777 778 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Várfok utca 7.
Budapest I. kerület, Várfok utca 7., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 923 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest I. kerület Fiáth János utca 149.900.000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Fiáth János utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
2 204 412 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, Fő utca, 132nm, 168000000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Fő utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 466 667 Є
1 272 727 Ft/m2
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 580 556 Є
1 583 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
1 456 522 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker., Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 000 000 Ft
Korábbi ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 111 Є96 000 000 Ft
1 574 074 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 89nm, 147600000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 147 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 147 600 000 Ft
Korábbi ár: 147 190 000 Ft
Kalkulált ár: 410 000 Є147 190 000 Ft
1 658 427 Ft/m2
Remek elhelyezkedéssel a Váralja utcában!
Budapest I. kerület, Víziváros – Váralja
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є93 000 000 Ft
1 762 745 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest I. kerület Váralja utca 84.900.000 Ft
Budapest I. kerület, Váralja utca
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 632 692 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület, Hunyadi János út
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 319 167 Є
1 714 925 Ft/m2