Kiadó lakás Budapest
Találati lista: 1642
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Dessewffy utca
Budapest VI. kerület, Dessewffy utca
Kínálati ár: 205 000 Ft
Kalkulált ár: 569 Є
6 833 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XII. kerület, Goldmark Károly utca
Budapest XII. kerület, Goldmark Károly utca
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 889 Є
5 714 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Pannónia utca
Budapest XIII. kerület, Pannónia utca
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 833 Є
6 250 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út
Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 889 Є
6 531 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Fő utca
Budapest II. kerület, Fő utca
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 250 Є
9 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Falk Miksa utca
Budapest V. kerület, Falk Miksa utca
Kínálati ár: 480 000 Ft
Kalkulált ár: 1 333 Є
6 957 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Danubius utca
Budapest XIII. kerület, Danubius utca
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 028 Є
8 222 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Király utca
Budapest VI. kerület, Király utca
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
5 385 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XV. kerület, Tompa Mihály utca
Budapest XV. kerület, Tompa Mihály utca
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 1 000 Є
4 737 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Margit körút
Budapest II. kerület, Margit körút
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
6 829 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő utca
Budapest II. kerület, Hankóczy Jenő utca
Kínálati ár: 959 000 Ft
Kalkulált ár: 2 664 Є
5 184 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 806 Є
4 833 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest III. kerület, Pusztakúti út
Budapest III. kerület, Pusztakúti út
Kínálati ár: 459 000 Ft
Kalkulált ár: 1 275 Є
6 652 Ft/m2
NAPFÉNYES, FELÚJÍTOTT ÚJLIPÓTVÁROSI LAKÁS KIADÓ – VÍGSZÍNHÁZ MÖGÖTT! XIII. kerület – Újlipótváros, Radnóti Miklós utca
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós utca
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 889 Є
4 923 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Vendel utca
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Vendel utca, Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 235 000 Ft
Kalkulált ár: 653 Є
4 352 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest III. kerület, Remetehegy, Folyondár utca, 90nm, 648000 Ft
Budapest III. kerület, Remetehegy, Folyondár utca, Remetehegy
Kínálati ár: 648 000 Ft
Kalkulált ár: 1 800 Є
7 200 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, Vérhalom utca, 69nm, 750000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Vérhalom utca, Rózsadomb
Kínálati ár: 750 000 Ft
Kalkulált ár: 2 083 Є
10 870 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest II. kerület, Felhévíz, Kavics utca, 69nm, 650000 Ft
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Kavics utca, Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 806 Є
9 420 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Csanády utca, 68nm, 260000 Ft
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Csanády utca, Újlipótváros
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 722 Є
3 824 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest IX. kerület, Hőgyes Endre utca
Budapest IX. kerület, Hőgyes Endre utca
Kínálati ár: 310 000 Ft
Kalkulált ár: 861 Є
3 407 Ft/m2