Eladó panellakás Budapest
Találati lista: 888
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Kaszásdűlő, Kaszásdűlő
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 500 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є84 900 000 Ft
1 500 000 Ft/m2
Budapest 15. ker. 7.em., 4 szobás, erkélyes, 68m2
Budapest XV. kerület, Újpalota, Újpalota
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є69 900 000 Ft
998 529 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є62 900 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є62 900 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 15. ker.
Budapest XV. kerület, Újpalota, Újpalota
Kínálati ár: 76 490 000 Ft
Kalkulált ár: 212 472 Є
1 108 551 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep Duna felől
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є63 900 000 Ft
1 208 333 Ft/m2
Budapest 16. ker. Nagy erkélyes (7,4 m2), első em., 52 m2.
Budapest XVI. kerület, Mátyásföld, Mátyásföld
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 100 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є67 100 000 Ft
1 228 846 Ft/m2
Budapest 4. ker. erkélyes, négyemeletes házban, 3.em. 85 m2.
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 269 167 Є
1 140 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 248 529 Ft/m2
Óbudai rendelő környékén 3 szobás, felújított panel!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 149 990 000 Ft
Kalkulált ár: 416 639 Є
1 315 702 Ft/m2
Budapest 15. ker. Első emelet, Erkélyes, 71m2.
Budapest XV. kerület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 125 352 Ft/m2
Budapest 4. ker. 7.em., 67 m2.
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 778 Є
1 223 881 Ft/m2
Budapest 15. ker. erkélyes, 3 szobás,.
Budapest XV. kerület, Újpalota, Újpalota
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
984 507 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 056 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 333 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 000 Є
1 440 000 Ft/m2