Eladó lakás Budapest
Találati lista: 4704
Eladó társasházi lakás, Budapest XVI. kerület
Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály
Kínálati ár: 96 600 000 Ft
Kalkulált ár: 267 590 Є
1 341 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Pasarét
Kínálati ár: 102 900 000 Ft
Kalkulált ár: 285 042 Є
1 633 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Rétköz utca
Budapest XI. kerület, Rétköz utca , Gazdagrét
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 889 286 Ft/m2
XIV. Zugló kedvelt részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy fantasztikus hangulatú, kétszintes tetőtéri lakást. Az ingatlan 128nm-en nappali+5 hálószobával rendelkezik, amikhez 3 fürdőszoba is tartozik. Igényes kivitelezés és hangulat.
Budapest XIV. kerület, Herminamező, Mexikói út, Herminamező
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 242 188 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest III. kerület Sarkadi Imre utca 64.900.000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Sarkadi Imre utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
IV. Kerület, Aradi utca, 71 m²-es, társasházi lakás, 2+1 szobás
Budapest IV. kerület, Aradi utca
Kínálati ár: 68 300 000 Ft
Kalkulált ár: 189 197 Є
961 972 Ft/m2
IV. Kerület, Lőrincz utca, 48 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest IV. kerület, Lőrincz utca
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
1 166 667 Ft/m2
V. Kerület, Azonnal költözhető belvárosi ingatlan V.ker.egyik legjobb utcájában !, 61 m²-es, társasházi lakás
Budapest V. kerület, Azonnal költözhető belvárosi ingatlan V.ker.egyik legjobb utcájában !
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 273 961 Є
1 621 311 Ft/m2
XI. Kerület, Kosztolányi Dezső tér, 83 m²-es, társasházi lakás
Budapest XI. kerület, Kosztolányi Dezső tér
Kínálati ár: 109 500 000 Ft
Kalkulált ár: 303 324 Є
1 319 277 Ft/m2
II. kerület, Tamara utca, 110 m²-es, társasházi lakás, 3+1 szobás
Budapest II. kerület, Tamara utca
Kínálati ár: 169 000 000 Ft
Kalkulált ár: 468 144 Є
1 536 364 Ft/m2
89 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, panorámás, eladó lakás
Budapest VII. kerület, Budapest VII. kerület, Kazinczy utca
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 789 474 Є
3 202 247 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 470 588 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 213 592 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Víziváros II. ker
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є48 000 000 Ft
1 467 742 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Felsőrákos
Budapest X. kerület, Felsőrákos, Felsőrákos
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є49 900 000 Ft
1 496 875 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
966 292 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 100nm, 169900000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 470 637 Є
1 699 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület, Kaszáló utca
Kínálati ár: 81 990 000 Ft
Kalkulált ár: 227 119 Є
1 188 261 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Józsefváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Józsefváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
2 158 333 Ft/m2