Eladó lakás Budapest
Találati lista: 4704
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є
1 104 478 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 867 925 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Szerémi sor
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
1 891 892 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Pestújhelyen felújított, kertkapcsolatos házrész, saját kerttel
Budapest XV. kerület, Pestújhely, Pestújhely
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 307 143 Ft/m2
Újpest, Duna partnál teraszos, újszerű lakás!
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
2 055 882 Ft/m2
Békásmegyer, Dunához közeli részen 3 szobás panel!
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
DUNAI PANORÁMÁS, KÉTSZINTES, NAPPALI PLUSZ 3 HÁLÓSZOBÁS LAKÁS ELADÓ A BORÁROS TÉREN!
Budapest IX. kerület, Boráros tér
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 634 349 Є
2 267 327 Ft/m2
A 15.KERÜLETBEN 3 SZOBÁS, ERKÉLYES, FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ!
Budapest XV. kerület, Erdőkerülő utca
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є
1 221 311 Ft/m2
Bp. XIV. Ker., Fűrész utcában 69nm-es, 2 szobás tetőteraszos lakás közvetlenül a tulajdonostól eladó
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Fűrész utca, Alsórákos
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 019 Є
1 637 681 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr városrész
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr városrész, Törökőr
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 387 037 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Újhegyi út
Budapest X. kerület, Újhegyi út
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 019 Є
1 614 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XX. kerület, Alsóteleki utca
Budapest XX. kerület, Alsóteleki utca
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
933 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Szentmihályi út
Budapest XIV. kerület, Szentmihályi út
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 519 565 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Salgótarjáni utca
Budapest X. kerület, Salgótarjáni utca
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
1 168 966 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület, 67nm, 76900000 Ft
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 019 Є
1 147 761 Ft/m2
Tulajdonostól
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület
Budapest XV. kerület, Pestújhely
Kínálati ár: 86 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 700 000 Ft
Korábbi ár: 87 950 000 Ft
Kalkulált ár: 240 166 Є87 950 000 Ft
1 354 688 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Kiszugló
Kínálati ár: 96 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 500 000 Ft
Korábbi ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 267 313 Є98 900 000 Ft
1 304 054 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Lónyay utca
Budapest IX. kerület, Lónyay utca , Belső Ferencváros
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є
1 748 750 Ft/m2