Eladó lakások Budapesten
Találati lista: 4704
Tulajdonostól
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Budapest XVIII. kerület
Budapest XVIII. kerület, Havanna lakótelep
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 224 528 Ft/m2
kiemelt
Eladó Kispesten egy felújított 67 m2-es, 3+1 szobás szigetelt panel lakás.
Budapest XIX. kerület, Vak Bottyán utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
ÜRÖMHEGYEN, Nappali+2hálós lakás csodás panorámával
Budapest III. kerület, Ürömhegy, Ürömhegy
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
2 160 811 Ft/m2
kiemelt
Békásmegyer központjához közel 2 szobás, magas emeleti lakás eladó!
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros – Városmajor
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros – Városmajor
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 506 329 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Alma utca 3b
Budapest XII. kerület, Alma utca 3b
Kínálati ár: 320 000 Є
Kalkulált ár: 115 520 000 Ft
4 706 €/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Szentmihályi út 12-14
Budapest XIV. kerület, Szentmihályi út 12-14, Rákosfalva
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
1 258 696 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest X. kerület Somfa köz 79.900.000 Ft
Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő, Somfa köz, Téglagyárdűlő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 354 237 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest X. kerület 49.990.000 Ft
Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő, Téglagyárdűlő
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 476 Є
1 785 357 Ft/m2
XVI. Kerület, Hunyadvár utca, 68 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 058 824 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
1 745 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 555 814 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Óhegy
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca
Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca , Nagyzugló
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є
1 329 787 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton belül), Klauzál tér, 146nm, 197100000 Ft
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Klauzál tér, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 197 100 000 Ft
Kalkulált ár: 545 983 Є
1 350 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Kőérberek, 60nm, 115000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kőérberek, Kőérberek
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 916 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Rákosfalva
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є104 900 000 Ft
1 264 557 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 299 169 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 263 265 Ft/m2
Azonnal költözhető, 45 m²-es, 2 erkélyes lakás eladó Rákospalotán
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 420 000 Ft/m2