Eladó lakás Budapest
Találati lista: 1758
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
1 528 571 Ft/m2
Kiváló ár-érték arány, prémium lokáció, igényes kivitelezés – egy valóban sokoldalú ingatlan Újlipótváros szívében!
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 347 911 Є
2 116 949 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Békásmegyer
Kínálati ár: 72 800 000 Ft
Kalkulált ár: 202 786 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Józsefváros
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є33 900 000 Ft
622 917 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 247 632 Є
1 743 137 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є80 000 000 Ft
1 270 909 Ft/m2
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є73 000 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 500 000 Ft
Korábbi ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 157 382 Є58 500 000 Ft
1 228 261 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Balázs park, Alsórákos
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є75 000 000 Ft
1 250 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XX. kerület, Török Flóris utca 10
Budapest XX. kerület, Török Flóris utca 10, Pesterzsébet
Kínálati ár: 76 950 000 Ft
Kalkulált ár: 214 345 Є
1 304 237 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 304 Є
1 721 154 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébet körút
Budapest VII. kerület, Erzsébet körút
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
1 465 909 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Népszínház negyed, Rákóczi út
Budapest VIII. kerület, Népszínház negyed, Rákóczi út
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є59 900 000 Ft
1 218 750 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 304 Є
1 688 679 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 304 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 56nm, 130000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
2 321 429 Ft/m2
Eladó lakás beépíthető tetőtérrel és saját parkolókkal a XV. kerületben Újpest határában
Budapest XV. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
1 165 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 994 Є
1 883 019 Ft/m2