Eladó lakás Budapest
Találati lista: 1756
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 304 Є
1 688 679 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 300 836 Є
1 800 000 Ft/m2
Oktogonnál 49m2 + galéria, jó állapotú lakás!
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 521 Є
1 520 408 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є62 900 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Kiváló befektetés a Keletitől két percre
Budapest VII. kerület, Ligetváros, Ligetváros
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Kalkulált ár: 217 242 Є
1 344 655 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep Duna felől
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є63 900 000 Ft
1 208 333 Ft/m2
Budapest 16. ker. Nagy erkélyes (7,4 m2), első em., 52 m2.
Budapest XVI. kerület, Mátyásföld, Mátyásföld
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 100 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є67 100 000 Ft
1 228 846 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Rómaifürdő, Rómaifürdő
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 763 830 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 106 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 900 000 Ft
Korábbi ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 297 772 Є109 900 000 Ft
1 781 667 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
1 725 455 Ft/m2
ELADÓ VILÁGOS, GALÉRIÁS LAKÁS A VII., KERÜLETBEN
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 66 800 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є66 800 000 Ft
1 413 043 Ft/m2
ELADÓ VILÁGOS LAKÁS A DOHÁNY UTCÁBAN
Budapest VII. kerület, Dohány utca
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
1 258 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 858 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
1 440 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 56nm, 79000000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
1 410 714 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 579 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Kalkulált ár: 192 173 Є
1 499 783 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
978 431 Ft/m2