Eladó lakás Budapest
Találati lista: 842
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 181 180 000 Ft
Kalkulált ár: 504 680 Є
2 383 947 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 98 470 000 Ft
Kalkulált ár: 274 290 Є
1 727 544 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 136 800 000 Ft
Kalkulált ár: 381 058 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 134 130 000 Ft
Kalkulált ár: 373 621 Є
1 764 868 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 130 910 000 Ft
Kalkulált ár: 364 652 Є
1 870 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 130 180 000 Ft
Kalkulált ár: 362 618 Є
2 169 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 135 450 000 Ft
Kalkulált ár: 377 298 Є
2 257 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 141 700 000 Ft
Kalkulált ár: 394 708 Є
2 361 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 128 720 000 Ft
Jelenlegi ár: 128 720 000 Ft
Korábbi ár: 120 970 000 Ft
Kalkulált ár: 358 552 Є120 970 000 Ft
1 812 958 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 214 500 000 Ft
Kalkulált ár: 597 493 Є
2 750 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 223 800 000 Ft
Kalkulált ár: 623 398 Є
2 869 231 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 157 000 000 Ft
Kalkulált ár: 437 326 Є
2 453 125 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 148 300 000 Ft
Kalkulált ár: 413 092 Є
2 391 935 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 134 430 000 Ft
Kalkulált ár: 374 457 Є
2 240 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 76nm, 166446000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, Angyalföld
Kínálati ár: 166 446 000 Ft
Kalkulált ár: 463 638 Є
2 190 079 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 140 400 000 Ft
Kalkulált ár: 391 086 Є
2 193 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Újbuda
Budapest XI. kerület, Újbuda
Kínálati ár: 132 390 000 Ft
Kalkulált ár: 368 774 Є
2 068 594 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Zugló
Budapest XIV. kerület, Zugló
Kínálati ár: 137 363 400 Ft
Kalkulált ár: 382 628 Є
1 761 069 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Zugló
Budapest XIV. kerület, Zugló
Kínálati ár: 134 640 000 Ft
Kalkulált ár: 375 042 Є
1 704 304 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Zugló
Budapest XIV. kerület, Zugló
Kínálati ár: 136 450 400 Ft
Kalkulált ár: 380 085 Є
1 772 083 Ft/m2