Eladó lakás Budapest
Találati lista: 842
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 87 750 000 Ft
Kalkulált ár: 244 429 Є
1 253 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Újpest
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 195 Є
1 492 308 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Újpest
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
1 532 258 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 000 000 Ft
Korábbi ár: 83 200 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є83 200 000 Ft
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 400 000 Ft
Korábbi ár: 100 800 000 Ft
Kalkulált ár: 307 521 Є100 800 000 Ft
1 752 381 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є119 000 000 Ft
1 592 754 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Fáy utca 71
Budapest XIII. kerület, Fáy utca 71, Angyalföld
Kínálati ár: 128 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 053 Є
1 765 753 Ft/m2
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban lévő első emelet
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 87 750 000 Ft
Kalkulált ár: 244 429 Є
1 218 750 Ft/m2
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, teraszos, KERTKAPCSOLATOS, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 994 Є
1 296 104 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 114 600 000 Ft
Kalkulált ár: 319 220 Є
1 942 373 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 120 400 000 Ft
Kalkulált ár: 335 376 Є
1 797 015 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 106 300 000 Ft
Kalkulált ár: 296 100 Є
2 126 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 136 700 000 Ft
Kalkulált ár: 380 780 Є
1 752 564 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є
1 998 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Századosnegyed
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 92 500 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 257 660 Є89 900 000 Ft
1 567 797 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Corvin negyed, Corvin negyed
Kínálati ár: 111 000 000 Ft
Kalkulált ár: 309 192 Є
1 387 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Füvész kert, Füvész kert
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 805 Є
1 527 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Füvész kert, Füvész kert
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
1 437 500 Ft/m2
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 994 Є
1 296 104 Ft/m2
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 87 750 000 Ft
Kalkulált ár: 244 429 Є
1 218 750 Ft/m2