Eladó lakás Budapest
Találati lista: 842
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 151 051 500 Ft
Kalkulált ár: 420 756 Є
1 987 520 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 151 000 000 Ft
Kalkulált ár: 420 613 Є
1 986 842 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 149 352 000 Ft
Kalkulált ár: 416 022 Є
2 164 522 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 148 991 500 Ft
Kalkulált ár: 415 018 Є
2 159 297 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 139 754 500 Ft
Kalkulált ár: 389 288 Є
1 863 393 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 99 397 000 Ft
Kalkulált ár: 276 872 Є
1 529 185 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 92 012 250 Ft
Kalkulált ár: 256 302 Є
1 533 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 105 990 000 Ft
Kalkulált ár: 295 237 Є
1 656 094 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 105 990 000 Ft
Kalkulált ár: 295 237 Є
1 656 094 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 3. ker., Harsánylejtő
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 195 512 000 Ft
Kalkulált ár: 544 602 Є
3 205 115 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sasad, 65nm, 155000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 431 755 Є
2 384 615 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros - Magdolnanegyed
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 094 521 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Barázda utca
Kínálati ár: 129 990 000 Ft
Kalkulált ár: 362 089 Є
2 096 613 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Bodor utca, Vizafogó
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є
1 592 754 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Szépvölgy
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
1 885 246 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Szépvölgy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
1 864 407 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Szépvölgy
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
2 028 986 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Szépvölgy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
1 884 058 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szépvölgy, Szépvölgy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
1 645 570 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 154 289 447 Ft
Kalkulált ár: 429 776 Є
1 978 070 Ft/m2
- Budapest
- Budapest I. kerület
- Budapest II. kerület
- Budapest III. kerület
- Budapest IV. kerület
- Budapest IX. kerület