Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2700
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó Lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 636 Є
1 280 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 266 106 Є
1 301 370 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Aba utca
Budapest XIII. kerület, Aba utca
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 020 Є
1 481 667 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XVIII. kerület, Csontváry Kosztka Tivadar utca
Budapest XVIII. kerület, Csontváry Kosztka Tivadar utca , Havanna lakótelep
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 180 672 Є
1 216 981 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Csarnok negyed
Budapest VIII. kerület, Csarnok negyed
Kínálati ár: 79 800 000 Ft
Kalkulált ár: 223 529 Є
938 824 Ft/m2
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társasházban lévő, 1 + 2 félszobás, 58 m2 -es, erkélyes panellakás.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 800 000 Ft
Korábbi ár: 67 800 000 Ft
Kalkulált ár: 181 513 Є67 800 000 Ft
1 117 241 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XX. kerület, Pesterzsébet
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 900 000 Ft
Korábbi ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 350 Є27 900 000 Ft
1 222 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIV. kerület, Istvánmező, 77nm, 79000000 Ft
Budapest XIV. kerület, Istvánmező, Istvánmező
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 289 Є77 000 000 Ft
1 025 974 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 77 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 087 Є
1 230 159 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 500 000 Ft
Korábbi ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 860 Є57 000 000 Ft
1 486 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 173 389 Є64 990 000 Ft
1 213 725 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 782 Є
1 483 784 Ft/m2
Eladó 4 szobás, dupla komfortos, erkélyes lakás, Budapest 4. ker.
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Dunakeszi utca, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 279 552 Є
1 134 091 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Mohai út
Budapest XI. kerület, Mohai út
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 260 504 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XX. kerület, Eperjes utca
Budapest XX. kerület, Eperjes utca
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 073 Є
1 160 714 Ft/m2
Tágas, napfényes polgári lakás – ritka belvárosi nyugalom
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 250 700 Є
1 356 061 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
100 négyzetméteres, 1 szobás, közepes állapotú, eladó lakás
Budapest VI. kerület, 1061 Budapest Király utca
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 209 804 Є
749 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 815 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 776 Є
1 467 647 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 176 190 Є
1 258 000 Ft/m2