Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2700
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 159 664 Є
1 140 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Sashegy XI. ker, Fehérló utca, Sashegy XI. ker
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 266 106 Є100 000 000 Ft
1 338 028 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 212 605 Є
1 116 176 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 202 Є
1 375 472 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 202 Є
1 401 923 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Külső Ferencváros, Külső Ferencváros
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 112 045 Є
634 921 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébet körút
Budapest VII. kerület, Erzsébet körút
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є72 900 000 Ft
1 398 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 39 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 200 000 Ft
Korábbi ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 804 Є40 500 000 Ft
1 451 852 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő
Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő, Téglagyárdűlő
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 148 459 Є55 000 000 Ft
981 481 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 181 793 Є
1 475 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 223 810 Є84 900 000 Ft
1 141 429 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 500 000 Ft
Korábbi ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 695 Є87 000 000 Ft
1 224 638 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XIV. kerület, Törökőr, 50nm, 74200000 Ft
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 74 200 000 Ft
Kalkulált ár: 207 843 Є
1 484 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest VIII. kerület, Népszínház negyed, 94nm, 87100000 Ft
Budapest VIII. kerület, Népszínház negyed
Kínálati ár: 87 100 000 Ft
Kalkulált ár: 243 978 Є
926 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület
Budapest XV. kerület, Pestújhely
Kínálati ár: 65 100 000 Ft
Kalkulált ár: 182 353 Є
1 302 000 Ft/m2
Világos kislakás a Keletinél.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 159 384 Є59 900 000 Ft
1 354 762 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Szabótelep
Budapest XXI. kerület, Szabótelep, Szabótelep
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 154 062 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros - Magdolnanegyed
Kínálati ár: 66 200 000 Ft
Kalkulált ár: 185 434 Є
1 351 020 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 114 566 Є
1 410 345 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 181 793 Є
1 410 870 Ft/m2