Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2712
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Óhegy
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 251 821 Є
1 341 791 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel-Erdőalja
Budapest XXI. kerület, Csepel-Erdőalja
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 776 Є
1 425 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület, Rákospalota
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 142 577 Є52 900 000 Ft
1 305 128 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő
Budapest X. kerület, Téglagyárdűlő, Téglagyárdűlő
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 246 Є42 900 000 Ft
1 431 034 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagrét
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Gazdagrét
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 207 Є
1 498 077 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen A-1-2
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 280 084 Є
1 449 130 Ft/m2
Ecseri úti metrónál, csúsztatott zsalus,erkélyes lakás eladó
Budapest IX. kerület, Ferencváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 209 804 Є
1 387 037 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXII. kerület, Sörház
Budapest XXII. kerület, Sörház
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 073 Є70 000 000 Ft
1 083 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület Párkány utca 75.000.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Párkány utca
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 084 Є
1 293 103 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 69nm, 92990000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 92 990 000 Ft
Kalkulált ár: 260 476 Є
1 347 681 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 020 Є
1 367 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Erdősor, Erdősor
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 782 Є57 900 000 Ft
1 098 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület
Kínálati ár: 88 700 000 Ft
Kalkulált ár: 248 459 Є
739 167 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 121 008 Є
1 270 588 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 181 793 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є
998 571 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 173 389 Є
1 190 385 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 192 997 Є
1 465 957 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Ond vezér útja
Budapest XIV. kerület, Ond vezér útja
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 209 804 Є78 900 000 Ft
1 101 471 Ft/m2
4687: Azonnal költözhető, tehermentes lakás!!
Budapest IV. kerület
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 499 Є
1 419 355 Ft/m2