Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2753
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó panellakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 213 Є
1 256 061 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 202 Є
1 256 897 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 205 882 Є
1 080 882 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 081 Є
1 421 569 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Flórián tér
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 205 882 Є
1 080 882 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület, Újlak utca
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 212 885 Є79 000 000 Ft
1 333 333 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Somogyi Ferenc +36702975678
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Orsolya utca, Pesterzsébet
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 500 000 Ft
Korábbi ár: 63 750 000 Ft
Kalkulált ár: 172 269 Є63 750 000 Ft
1 205 882 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Keresztes Zoltán, +36306748605.
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulaljdonost!, Jáhn Ferenc utca
Kínálati ár: 34 800 000 Ft
Kalkulált ár: 97 479 Є
828 571 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 181 793 Є
1 138 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Kalapács utca
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Kalapács utca, Alsórákos
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 678 Є
1 311 321 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Erdőkerülőutca
Budapest XV. kerület, Erdőkerülőutca, Újpalota
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 860 Є
1 138 298 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Nagyzugló
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 401 Є
1 438 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület
Budapest VIII. kerület, Corvin negyed
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 084 Є
937 500 Ft/m2
TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT, PANELPROGRAMOS LAKÁS AZ ÖRS VEZÉR TÉR KÖZELÉBEN – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Budapest X. kerület
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 003 Є
1 274 138 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület, Zugló, Telepes utca, Zugló
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 709 Є
1 492 308 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros - Népszínháznegyed
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 025 Є
1 079 310 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 212 885 Є79 000 000 Ft
1 333 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 54 800 000 Ft
Kalkulált ár: 153 501 Є
1 053 846 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 14. ker.
Budapest XIV. kerület
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 020 Є
1 367 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 025 Є
1 079 310 Ft/m2