Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2700
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, teraszos, KERTKAPCSOLATOS, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 279 552 Є
1 296 104 Ft/m2
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban lévő első emelet
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 87 750 000 Ft
Kalkulált ár: 245 798 Є
1 218 750 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 014 Є
1 446 552 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Köztársaság tér és környéke, Köztársaság tér és környéke
Kínálati ár: 82 100 000 Ft
Kalkulált ár: 229 972 Є
1 080 263 Ft/m2
Azonnal költözhető lakás!
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Kalkulált ár: 110 364 Є
1 094 444 Ft/m2
VI. kerületben 68 nm-es lakás befektetésnek és Otthonnak egyaránt!
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 98 000 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 274 510 Є84 900 000 Ft
1 441 176 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 196 Є69 900 000 Ft
1 281 132 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület, Józsefváros - Népszínháznegyed
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 401 Є72 900 000 Ft
1 089 394 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 800 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 167 507 Є63 900 000 Ft
1 049 123 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 79 400 000 Ft
Kalkulált ár: 222 409 Є
1 368 966 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 20. ker.
Budapest XX. kerület
Kínálati ár: 55 990 000 Ft
Kalkulált ár: 156 835 Є
1 056 415 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület, Gyakorló utcai lakótelep
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 251 821 Є92 500 000 Ft
1 266 197 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Mester utca
Budapest IX. kerület, Rehabilitációs terület IX. ker., Mester utca, Rehabilitációs terület IX. ker.
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 280 084 Є
1 492 388 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, József Attila lakótelep, Börzsöny utca
Budapest IX. kerület, József Attila lakótelep, Börzsöny utca, József Attila lakótelep
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 008 Є
1 434 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Józsefváros
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Józsefváros
Kínálati ár: 84 975 000 Ft
Kalkulált ár: 238 025 Є
1 440 254 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Juhász Gyula utca 10
Budapest III. kerület, Juhász Gyula utca 10, Békásmegyer-Ófalu
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є
1 398 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Belső Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Belső Erzsébetváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 97 900 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 274 230 Є99 900 000 Ft
1 322 973 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 067 Є
1 071 429 Ft/m2
KÖZKEDVELT HELYEN, A MESTER UTCÁBAN, 2+1 FÉL SZOBÁS OTTHON A IX. KERÜLET SZÍVÉBEN!
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 223 810 Є
1 109 722 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület 92.000.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 92 000 000 Ft
Korábbi ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 257 703 Є95 900 000 Ft
1 352 941 Ft/m2