Eladó téglalakás Buda
Találati lista: 1570
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Bem rakpart 42
Budapest II. kerület, Bem rakpart 42, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 546 Є
1 629 310 Ft/m2
Budapest Rózsadombon panorámás lakás eladó!
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 049 861 Є
2 445 161 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 116 000 000 Ft
Kalkulált ár: 321 330 Є
1 414 634 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Újlak III. ker.
Budapest III. kerület, Újlak III. ker., Újlak III. ker.
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є
965 934 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület 190.000.000.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 190 000 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 526 315 789 474 Є
1 217 948 717 949 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület 200.000.000 Ft
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 017 Є
1 219 512 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 544 444 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen A-1-2
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 276 981 Є
1 449 130 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Zöldmál
Budapest II. kerület, Zöldmál
Kínálati ár: 289 000 000 Ft
Kalkulált ár: 800 554 Є
2 064 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Zöldmál, 129nm, 260000000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 720 222 Є
2 015 504 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Kurucles, 67nm, 119900000 Ft
Budapest II. kerület, Kurucles, Kurucles
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є135 000 000 Ft
1 789 552 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 698 061 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 72nm, 145000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
2 013 889 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 48nm, 87500000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є90 000 000 Ft
1 822 917 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 107nm, 199000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
1 859 813 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 93nm, 173500000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 173 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 173 500 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 480 609 Є189 000 000 Ft
1 865 591 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 91nm, 245000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 678 670 Є
2 692 308 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
1 367 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 586 538 Ft/m2