Eladó téglalakás Buda
Találati lista: 1571
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 133 078 000 Ft
Kalkulált ár: 368 637 Є
1 446 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 134 314 000 Ft
Kalkulált ár: 372 061 Є
1 459 935 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 99 397 000 Ft
Kalkulált ár: 275 338 Є
1 529 185 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 210 640 000 Ft
Kalkulált ár: 583 490 Є
1 413 691 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Kőérberek, 60nm, 115000000 Ft
Budapest XI. kerület, Kőérberek, Kőérberek
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
1 916 667 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Tímár utca
Kínálati ár: 30 900 000 Ft
Kalkulált ár: 85 596 Є
1 817 647 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, San Marco utca
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
1 000 000 Ft/m2
Kiemelkedően jó közlekedéssel rendelkező lakás a Fehérvári úton!
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 198 061 Є
1 521 277 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 822 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 473 077 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 147 059 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є
1 015 306 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 59 750 000 Ft
Kalkulált ár: 165 512 Є
995 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Csillaghegy
Budapest III. kerület, Csillaghegy, Csillaghegy
Kínálati ár: 116 500 000 Ft
Kalkulált ár: 322 715 Є
1 738 806 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Ürömhegy
Budapest III. kerület, Ürömhegy, Ürömhegy
Kínálati ár: 335 000 000 Ft
Kalkulált ár: 927 978 Є
1 675 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Víziváros II. ker
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 573 973 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 849 057 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
2 082 857 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 426 984 Ft/m2