Eladó ingatlanok Buda
Találati lista: 2855
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Iroda, irodaház, Budapest III. kerület, Óbuda, 51nm, 58500000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 147 059 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 187 812 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest III. kerület, Csillaghegy, 162nm, 209900000 Ft
Budapest III. kerület, Csillaghegy, Csillaghegy
Kínálati ár: 209 900 000 Ft
Kalkulált ár: 581 440 Є
1 295 679 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 440 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 56nm, 79000000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 410 714 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart, 62nm, 113000000 Ft
Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 019 Є
1 822 581 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 789 474 Є
2 192 308 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
1 178 302 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 789 474 Є
2 192 308 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az