Kiadó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 47
88m2-es, második emeleti belvárosi lakás irodának kiadó!
Miskolc, Belváros, Széchenyi istván út, Belváros
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 722 Є
2 955 Ft/m2
2 szobás, felújított kiadó lakás a Zoltán utcában
Miskolc, Győri Kapu, Zoltán utca, Győri Kapu
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
2 941 Ft/m2
Kiadó 78 nm-es, felújított lakás, a Fehér Akác lakóparkban...!
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
2 949 Ft/m2
Miskolc, Győri kapu, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 571 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Dél-Kilián
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó MISKOLC, Tizeshonvéd úton, egy REMEK elosztású, PARKOSÍTOTT környezetben elhelyezkedő, 63 m², jó állapotú, 1. emeleti 1+ 2 félszobás, LODZSÁS, PANORÁMÁS, TÁVHŐS PANEL LAKÁS!
Miskolc
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
2 381 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc, Aulich Lajos utca 11
Miskolc, Aulich Lajos utca 11, Tampere
Kínálati ár: 130 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 Ft
Korábbi ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є120 000 Ft
2 281 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc, Győri kapu 132
Miskolc, Győri kapu 132, Győri Kapu
Kínálati ár: 115 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 Ft
Korábbi ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 319 Є150 000 Ft
2 170 Ft/m2
Bérleménybe kínál irodánk, a Középszer utcában egy 9. emeleten található, 35 nm-es, másfél szobás bútorozott lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
3 429 Ft/m2
Kiadó 2 szobás lakás Miskolc zöldövezeti részén, a Csóka utcában. Miskolc egyik kedvelt, zöldövezeti részén, a Csóka utcában kiadó egy 2 szobás, szép állapotú, földszinti lakás panelprogram
Miskolc
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є
2 955 Ft/m2
Kiadó teljes körűen felújított, bútorozott lakás Miskolc belvárosában!
Miskolc
Kínálati ár: 225 000 Ft
Kalkulált ár: 625 Є
3 082 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Dél-Kilián
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є
4 643 Ft/m2
Kiadó panellakás, Kazincbarcika, Bercsényi utca 14
Kazincbarcika, Bercsényi utca 14
Kínálati ár: 28 340 Ft
Kalkulált ár: 79 Є
834 Ft/m2
Kiadó panellakás, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
2 927 Ft/m2
Kiadó 2 szobás, jó állapotú bútorozott lakás Miskolcon, a Rácz Ádám utcában
Miskolc
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó 2 szobás, bútorozott lakás Miskolcon – Kőrösi Csoma Sándor utca
Miskolc
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
2 830 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó panellakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőri lakótelep
Kínálati ár: 110 000 Ft
Kalkulált ár: 306 Є
2 157 Ft/m2
Elegáns környéken, Panorámás, tágas lakás kiadó Miskolcon
Miskolc, Tampere, Tampere
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є
2 529 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Miskolc, Pozsonyi 48
Miskolc, Pozsonyi 48, Szentpéterikapu-kelet
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є