Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 74
Eladó 102 nm-es újépítésű lakás - Miskolc, Martin-kertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 62 231 610 Ft
Kalkulált ár: 173 347 Є
1 414 355 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 962 270 Ft
Kalkulált ár: 155 884 Є
1 364 933 Ft/m2
Eladó 95 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 134 065 050 Ft
Kalkulált ár: 373 440 Є
1 411 211 Ft/m2
Eladó 68 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 257 075 Є
1 357 204 Ft/m2
Eladó 53 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Papszer utca, Belváros
Kínálati ár: 77 820 540 Ft
Kalkulált ár: 216 770 Є
1 468 312 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Bodó sor
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
1 200 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Régiposta utca, Belváros
Kínálati ár: 112 980 000 Ft
Kalkulált ár: 314 708 Є
1 526 757 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Régiposta utca, Belváros
Kínálati ár: 94 881 675 Ft
Kalkulált ár: 264 294 Є
1 530 350 Ft/m2
Miskolc belváros, 56 nm-es újépítédű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 823 325 Ft
Kalkulált ár: 239 062 Є
1 532 559 Ft/m2
Miskolc, belváros, 95 nm-es újépítésű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 144 748 800 Ft
Kalkulált ár: 403 200 Є
1 523 672 Ft/m2
Miskolc, belváros, 62 nm-es újépítésű lakás.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 94 881 675 Ft
Kalkulált ár: 264 294 Є
1 530 350 Ft/m2
Miskolc, belvàros, 74 nm-es újépítésű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 112 980 000 Ft
Kalkulált ár: 314 708 Є
1 526 757 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 962 270 Ft
Kalkulált ár: 155 884 Є
1 364 933 Ft/m2
Eladó újépítésű Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 101 918 565 Ft
Kalkulált ár: 283 896 Є
1 358 914 Ft/m2
Eladó újépítésű Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 257 075 Є
1 357 204 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Bodótető, Bodótető
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є
934 921 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
946 809 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
925 532 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
925 532 Ft/m2