Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 715
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó zöldövezeti, azonnal költözhető 55 nm-es lakás a Kilián-délen
Miskolc
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
590 909 Ft/m2
Eladó kertkapcsolatos társasházi lakás, Putnok
Putnok
Kínálati ár: 13 600 000 Ft
Kalkulált ár: 37 673 Є
110 569 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
892 857 Ft/m2
Eladó 83 m2-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Patak utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó 57 nm-es, erkélyes lakás - Miskolc, Kilián Dél
Miskolc, Dél-Kilián, Irinyi János utca, Dél-Kilián
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Eladó 74 nm-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Miskolc, Újdiósgyőr, 38 nm-es befejezetlen lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є
468 421 Ft/m2
Eladó 2 szobás panel lakás Miskolcon – Gálffy Ignác utcában. Miskolcon, a Gálffy Ignác utcában eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, 2 szobás panel lakás, részben felújított állapotban.
Miskolc
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
527 451 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2
Eladó Alacskán egy 72 m² 3 szobás régi típusú tornácos családi ház
Alacska, Kossuth utca 102
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 32 964 Є
165 278 Ft/m2
Eladó családi ház frekventált helyen központban Felsőzsolcán!
Felsőzsolca, Onga utca 52.
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
356 667 Ft/m2
KIADÓ Kurityán főutcáján az üzletsoron egy összközműves 60 m² összalapterületű üzlethelyiség!
Kurityán, Fő út 1.
Kínálati ár: 80 000 Ft
Kalkulált ár: 222 Є
1 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Mályi Tóparti Nyaraló Eladó – Kivételes lehetőség a vízpart közelében!
Mályi, Berki Géza utca 8
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є47 000 000 Ft
561 972 Ft/m2
Eladó téglalakás, Múcsony, Jókai
Múcsony, Jókai
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
651 304 Ft/m2
Tiszaújváros kertvárosi részén kertkapcsolatos napfényes ingatlan ELADÓ!
Tiszaújváros, Tiszaújváros, Örösi út 79/B
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó családi ház Emődön!
Emőd, Ilona utca 9.
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 14 990 000 Ft
Korábbi ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 524 Є15 990 000 Ft
192 179 Ft/m2