Eladó ingatlanok Bogács
Találati lista: 33
Megvételre kínálunk Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Bogácson, 1500 nm-es építési telket egy 12 lakásos társasház érvényes építési engedélyével együtt.
Bogács
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 864 Є
26 533 Ft/m2
Eladó Ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
622 917 Ft/m2
Eladó Ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є62 000 000 Ft
893 939 Ft/m2
Eladó Ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
622 917 Ft/m2
Eladó családi ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 304 Є
596 667 Ft/m2
Eladó ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 64 950 000 Ft
Kalkulált ár: 180 919 Є
519 600 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 20 990 000 Ft
Kalkulált ár: 58 468 Є
1 749 167 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bogács, 80nm, 19900000 Ft
Bogács
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 900 000 Ft
Korábbi ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є22 900 000 Ft
248 750 Ft/m2
Eladó Ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є62 000 000 Ft
893 939 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó egyéb telek, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 136 Є
nincs megadva
Eladó építési telek, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
35 112 Ft/m2
Eladó borozó, söröző, büfé, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
165 000 Ft/m2
Eladó vidéki irodaházak, Bogács, Táncsics út 2
Bogács, Táncsics út 2
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
288 462 Ft/m2