Eladó lakás Békéscsaba
Találati lista: 49
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є43 000 000 Ft
264 238 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
91 783 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є
922 222 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є
922 222 Ft/m2
kiemelt
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
305 102 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
260 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
352 518 Ft/m2
Első emeleti, két szobás, erkélyes, belvárosi lakás eladó!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
601 724 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros, Szabadság tér, 56nm, 32000000 Ft
Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros, Szabadság tér
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
571 429 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
564 706 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba 33.500.000 Ft
Békéscsaba, Belvároshoz közel
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є35 900 000 Ft
670 000 Ft/m2
Legjobb helyen földszinti lakás garázzsal
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
928 571 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros, Bánszky utca, 70nm, 47500000 Ft
Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros, Bánszky utca
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
678 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba 59.500.000 Ft
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
762 821 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba 32.900.000 Ft
Békéscsaba, Lencsési
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
587 500 Ft/m2
Fiatalos tetőtéri lakás Békéscsaba belvárosában
Békéscsaba
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
545 283 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Békéscsaba 37.900.000 Ft
Békéscsaba, Lencsési
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
758 000 Ft/m2
Eladó Társasház Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
408 333 Ft/m2
Eladó újépítésű lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
912 899 Ft/m2
Eladó újépítésű lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros, Vécsey utca
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
735 294 Ft/m2