Eladó téglalakás Békés megye
Találati lista: 184
Eladó lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 121 856 Є
799 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba, Kazinczy
Békéscsaba, Kazinczy
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
662 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba 29.900.000 Ft
Békéscsaba, Lencsési
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
467 188 Ft/m2
Eladó Lakás, Tótkomlós 25.000.000 Ft
Tótkomlós
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
531 915 Ft/m2
ÁRCSÖKKENÉS!!Békéscsaba kedvelt részén eladásra kínálunk egy 5 szobás társasházi lakást
Békéscsaba
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є43 000 000 Ft
285 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 115nm, 14000000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 781 Є
121 739 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 35500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
887 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 32500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
812 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 32500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
812 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 32500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
812 500 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 114 Є
97 183 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 424 Є
159 677 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
575 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Gyula, Újváros, 59nm, 30090000 Ft
Gyula, Újváros
Kínálati ár: 30 090 000 Ft
Kalkulált ár: 83 352 Є
510 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Gyula, Fürdőövezet, 220nm, 106000000 Ft
Gyula, Fürdőövezet
Kínálati ár: 106 000 000 Ft
Kalkulált ár: 293 629 Є
481 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 44 294 Є
117 574 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
305 102 Ft/m2
Eladó Lakás, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 30 090 000 Ft
Kalkulált ár: 83 352 Є
510 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 60nm, 16500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 500 000 Ft
Korábbi ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 706 Є17 500 000 Ft
275 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Körösladány
Körösladány
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
159 770 Ft/m2