Eladó lakások Bátonyterenyén
Találati lista: 36
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, 55nm, 9900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 424 Є
180 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Maconka, 54nm, 17800000 Ft
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 800 000 Ft
Korábbi ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є18 500 000 Ft
329 630 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út, 108nm, 31800000 Ft
Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 88 089 Є
294 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
300 000 Ft/m2
Bátonyterenyén eladó felújított erkélyes lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
382 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, Bátonyterenye
Bátonyterenye, Bátonyterenye
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
374 792 Ft/m2
Bátonyterenye eladó lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
354 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, zöldövezet
Bátonyterenye, zöldövezet
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
660 714 Ft/m2
Eladó felújított családi ház Bátonyterenyre-Kisterenye
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
457 377 Ft/m2
Bátonyterenye eladó téglalakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
711 538 Ft/m2
Bátonyterenyén felújítandó, 1. emeleti lakás eladó!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
267 308 Ft/m2
Eladó panellakás, Bátonyterenye, Központ közeli
Bátonyterenye, Központ közeli
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
352 941 Ft/m2
Bátonyterenye eladó téglalakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
320 513 Ft/m2
Bátonyterenye eladó lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 476 Є
448 718 Ft/m2
Eladó Lakás, Bátonyterenye
Bátonyterenye
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 537 Є
316 981 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bátonyterenyény központi helyen lévő, kétszobás lakás eladó!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 241 Є
250 000 Ft/m2
Első emeleti, erkélyes lakás eladó!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
282 051 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, Központ
Bátonyterenye, Központ
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 241 Є
250 000 Ft/m2
Bátonyterenye lakás eladó
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 16 250 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 250 000 Ft
Korábbi ár: 17 250 000 Ft
Kalkulált ár: 45 014 Є17 250 000 Ft
306 604 Ft/m2