Eladó ingatlanok Bátonyterenye
Találati lista: 71
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, 55nm, 9900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 424 Є
180 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Maconka, 54nm, 17800000 Ft
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 800 000 Ft
Korábbi ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є18 500 000 Ft
329 630 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út, 108nm, 31800000 Ft
Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 88 089 Є
294 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bátonyterenye, Aradi út, 117nm, 16800000 Ft
Bátonyterenye, Aradi út
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 537 Є
143 590 Ft/m2
Eladó családi ház Bátonyterenye
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є
135 714 Ft/m2
Bátonyterenyén eladó felújított erkélyes lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
382 692 Ft/m2
Ritka lehetőség Bátonyterenyén – sokoldalúan hasznosítható ingatlan elad
Bátonyterenye
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
185 238 Ft/m2
Bátonyterenye központ, többfunkciós családi ház!
Bátonyterenye
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
289 091 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, Bátonyterenye
Bátonyterenye, Bátonyterenye
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
374 792 Ft/m2
Bátonyterenye eladó lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
354 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, zöldövezet
Bátonyterenye, zöldövezet
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
660 714 Ft/m2
Bátonyterenyén eladó családiház
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
278 571 Ft/m2
Eladó felújított családi ház Bátonyterenyre-Kisterenye
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
457 377 Ft/m2
Bátonyterenye eladó téglalakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
711 538 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bátonyterenyén felújítandó, 1. emeleti lakás eladó!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
267 308 Ft/m2
Eladó panellakás, Bátonyterenye, Központ közeli
Bátonyterenye, Központ közeli
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
352 941 Ft/m2
Bátonyterenye családi ház eladó,gyönyörű kilátással a Mátrára!
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
498 571 Ft/m2
Eladó családi ház, Bátonyterenye, Tátra út 18
Bátonyterenye, Tátra út 18
Kínálati ár: 25 700 000 Ft
Kalkulált ár: 71 191 Є
329 487 Ft/m2