Kiadó téglalakás Baranya megye
Találati lista: 87
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 Є
5 882 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó újépítésű, nappali + 1 hálós, klímás lakás Pécsett a Centrál Ligetben
Pécs, Belváros, Kiadó újépítésű, nappali + 1 hálós, klímás lakás Pécsett a Centrál Ligetben, Belváros
Kínálati ár: 198 000 Ft
Kalkulált ár: 548 Є
4 125 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 1 hálós, teraszos lakás Pécsett a Jókai utcában
Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 1 hálós, teraszos lakás Pécsett a Jókai utcában, Belváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 609 Є
3 385 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 2,5 hálós, teraszos lakás Pécsett a József utcában
Pécs, Belváros, Kiadó nappali + 2,5 hálós, teraszos lakás Pécsett a József utcában, Belváros
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 526 Є
1 863 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Ispitalja, Kiadó nappali + 2 hálós, erkélyes trendi lakás Pécsett a Semmelweis utcában
Pécs, Ispitalja, Kiadó nappali + 2 hálós, erkélyes trendi lakás Pécsett a Semmelweis utcában
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
3 544 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є
5 612 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є
5 612 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є
5 612 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Pécs, Mecsekoldal/Bálics
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є
5 612 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Pécs, Mecsekoldal, Bessenyei utca, 60nm, 270000 Ft
Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Bessenyei utca, Mecsekoldal-Belváros
Kínálati ár: 270 000 Ft
Kalkulált ár: 748 Є
4 500 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Belváros
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 526 Є
3 800 Ft/m2
Azonnal költözhető
Kiadó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 273 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Belváros
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 526 Є
5 429 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Belváros
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs, Felsőbalokány utca
Pécs, Felsőbalokány utca , Belváros
Kínálati ár: 125 000 Ft
Kalkulált ár: 346 Є
1 923 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Mecsekoldal-Bálics
Kínálati ár: 80 000 Ft
Jelenlegi ár: 80 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 222 Є90 000 Ft
2 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Pécs
Pécs, Egyetemváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
4 286 Ft/m2
Új építésű
Kiadó téglalakás, Pécs, Munkácsy Mihály utca
Pécs, Munkácsy Mihály utca , Belváros
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 720 Є
3 467 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Mohács
Mohács
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 332 Є
2 222 Ft/m2