Eladó lakás Baranya megye
Találati lista: 974
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Pécs, Mecsekoldal/Belváros
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є82 000 000 Ft
1 052 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Kertváros
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
801 639 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs Szendrey Júlia utca 42.000.000 Ft
Pécs, Belváros, Szendrey Júlia utca, Belváros
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
792 453 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szentlőrinc
Szentlőrinc
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
762 712 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є49 500 000 Ft
1 187 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó, Uránváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є53 500 000 Ft
1 058 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pécs, Belváros, 55nm, 26000000 Ft
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є32 000 000 Ft
472 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є56 900 000 Ft
873 438 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 280 Є
1 064 815 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kővágótöttös
Kővágótöttös
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
738 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Belváros, Király utca
Pécs, Belváros, Király utca, Belváros
Kínálati ár: 91 000 000 Ft
Kalkulált ár: 252 078 Є
1 083 333 Ft/m2