Eladó ingatlanok Balassagyarmat
Találati lista: 32
Eladó családi ház, Balassagyarmat, 1387
Balassagyarmat, 1387
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
556 034 Ft/m2
Eladó téglalakás, Balassagyarmat, Csendes
Balassagyarmat, Csendes
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 501 Є
444 615 Ft/m2
Eladó családi ház, Balassagyarmat, Csendes
Balassagyarmat, Csendes
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 150 139 Є
605 618 Ft/m2
Nagypolgári ház társasházi lakásokká alakítva
Balassagyarmat
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
497 500 Ft/m2
Eladó gyárépület, Balassagyarmat
Balassagyarmat
Kínálati ár: 1 100 000 Є
Kalkulált ár: 394 900 000 Ft
1 571 €/m2
Eladó családi ház Balassagyarmaton!
Balassagyarmat
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
522 727 Ft/m2
Eladó gyárépület, Balassagyarmat
Balassagyarmat
Kínálati ár: 1 100 000 Є
Kalkulált ár: 394 900 000 Ft
1 571 €/m2
Eladó Családi ház, Balassagyarmat, Városközpont, Nádor utca, 190nm, 55700000 Ft
Balassagyarmat, Városközpont, Nádor utca
Kínálati ár: 55 700 000 Ft
Kalkulált ár: 155 153 Є
293 158 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Balassagyarmat, Csendes
Balassagyarmat, Csendes
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 788 Є
416 364 Ft/m2
Eladó családi ház, Balassagyarmat, Csendes
Balassagyarmat, Csendes
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є46 900 000 Ft
437 143 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Balassagyarmat, Városközpont, 166nm, 58000000 Ft
Balassagyarmat, Városközpont
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
349 398 Ft/m2
Eladó Hotel, panzió, Balassagyarmat, 840nm, 299000000 Ft
Balassagyarmat
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є
355 952 Ft/m2