Eladó ingatlanok Bács-Kiskun megye
Találati lista: 3790
Eladó építési telek, Kecskemét
Kecskemét, Máriahegy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
5 728 Ft/m2
Eladó panellakás, Kecskemét
Kecskemét, Széchenyi-város
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 944 Є
911 290 Ft/m2
Eladó családi ház, Szabadszállás
Szabadszállás
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 556 Є49 000 000 Ft
313 333 Ft/m2
Belvárosban 132 m2-es iroda eladó!
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
909 091 Ft/m2
Vacsihegyben 5019 m2-es építésre alkalmas terület eladó!
Kecskemét, Vacsihegy, Vacsihegy
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Kalkulált ár: 31 944 Є
2 291 Ft/m2
Vacsihegyben 6799 m2-es építésre alkalmas terület eladó!
Kecskemét, Vacsihegy, Vacsihegy
Kínálati ár: 16 000 000 Ft
Kalkulált ár: 44 444 Є
2 353 Ft/m2
Eladó raktár, Kecskemét
Kecskemét, Műkertváros
Kínálati ár: 397 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 102 778 Є
360 909 Ft/m2
Eladó vendéglő, étterem, Kecskemét
Kecskemét, Vacsiköz
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 499 722 Є
435 593 Ft/m2
Eladó családi ház, Kecskemét
Kecskemét, Belváros
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 667 Є
609 375 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Kecskemét
Kecskemét, Katonatelep
Kínálati ár: 7 600 000 Ft
Kalkulált ár: 21 111 Є
1 079 Ft/m2
Eladó családi ház, Kecskemét
Kecskemét, Rendőrfalu
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
537 692 Ft/m2
Kiskunmajsán családi ház eladó!
Kiskunmajsa
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 169 167 Є
276 818 Ft/m2
Úrihegyben 6000 nm-es építési telek eladó!
Kecskemét, Úrihegy, Úrihegy
Kínálati ár: 6 500 000 Ft
Kalkulált ár: 18 056 Є
1 083 Ft/m2
Fejlesztési terület eladó!
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 388 889 Є
60 870 Ft/m2
Ménteleken telek eladó!
Kecskemét, Méntelek, Méntelek
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 222 Є
941 Ft/m2
Ménteleken külterületi telek eladó!
Kecskemét, Méntelek, Méntelek
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 667 Є
1 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üzlet, Kecskemét
Kecskemét, Belváros
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 444 Є
1 181 818 Ft/m2
Modern, 450 m2-es egyedi tervezésű épület – Irodaháznak vagy családi rezidenciának is kiváló!
Kecskemét
Kínálati ár: 225 000 000 Ft
Kalkulált ár: 625 000 Є
500 000 Ft/m2
Exkluzív, egyedi tervezésű tanyabirtok vendégházzal és borospincével Lajosmizsén eladó.
Lajosmizse
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 000 Є
nincs megadva
Kecskemét belvárosában 450 m2-es iroda/üzlethelyiség utcai bejárattal eladó
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 250 000 Є
1 000 000 Ft/m2