Eladó ingatlanok Almásfüzitő
Találati lista: 15
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Nagykolónia, Verő I. út
Almásfüzitő, Nagykolónia, Verő I. út
Kínálati ár: 33 700 000 Ft
Kalkulált ár: 93 611 Є
748 889 Ft/m2
Teljesen felújított sorházi lakás saját udvarral
Almásfüzitő, Kőolaj lakótelep
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
588 235 Ft/m2
Kényelmes családi fészek új tulajdonosát várja!
Almásfüzitő
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
541 304 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Almásfüzitő
Almásfüzitő, Almásfüzitő
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 000 Є
720 000 Ft/m2
Teljesen felújított sorházi lakás saját udvarral
Almásfüzitő
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
555 556 Ft/m2
Almásfüzítőn eladó 2 szobás erkélyes lakás panorámával
Almásfüzitő, Verő Imre utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
553 704 Ft/m2
Eladó Lakás, Almásfüzitő 25.500.000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 833 Є
566 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 83nm, 58000000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є
698 795 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 27nm, 17900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 900 000 Ft
Korábbi ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 722 Є19 900 000 Ft
662 963 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Almásfüzitő
Almásfüzitő, Almásfüzitő
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є
698 795 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 64nm, 35900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є36 500 000 Ft
560 938 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Almásfüzitő, 200nm, 45900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
229 500 Ft/m2
Tágas téglalakás Almásfüzítőn!
Almásfüzitő
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
592 857 Ft/m2
Eladó sorház, Almásfüzitő, Almásfüzitő
Almásfüzitő, Almásfüzitő
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є
375 556 Ft/m2
Eladó felújított sorház Almásfüzítőn
Almásfüzitő
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
645 161 Ft/m2