Eladó ingatlanok Albertirsa
Találati lista: 117
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 80nm, 43200000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
540 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 88nm, 51040000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 51 040 000 Ft
Kalkulált ár: 141 385 Є
580 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Alberti, 80nm, 46400000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 128 532 Є
580 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Nincs megadva, 110nm, 109990000 Ft
Albertirsa, Nincs megadva
Kínálati ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 304 681 Є
999 909 Ft/m2
Eladó családi ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 46 999 999 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
130 556 Ft/m2
Eladó Tanya, Albertirsa, Irsa, 107nm, 23000000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
31 944 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Alberti, 87nm, 42900000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
493 103 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 118nm, 73500000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
622 881 Ft/m2
Eladó családi ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
407 767 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 104nm, 64800000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Kalkulált ár: 179 501 Є
623 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
716 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
716 667 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 900 000 Ft
Korábbi ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 355 Є16 900 000 Ft
315 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є
627 451 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 102nm, 55900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
548 039 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 84nm, 23500000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 097 Є
279 762 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó egyéb ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
407 767 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 103nm, 42000000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
407 767 Ft/m2
Eladó családi ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
411 538 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 72nm, 63500000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 175 900 Є
881 944 Ft/m2