Eladó ingatlanok Ács
Találati lista: 34
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Ács, Petőfi Sándor utca
Ács, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
371 134 Ft/m2
Eladó Ház, Ács Ady Endre u. 43.900.000 Ft
Ács, Ady Endre u.
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
391 964 Ft/m2
Eladó Családi ház, Ács, 92nm, 43900000 Ft
Ács
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
477 174 Ft/m2
Eladó Ikerház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 900 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
609 755 Ft/m2
Eladó ikerház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 501 Є
609 744 Ft/m2
Eladó ikerház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 501 Є
609 744 Ft/m2
Eladó különálló családi ház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 501 Є
609 744 Ft/m2
Eladó ikerház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 501 Є
609 744 Ft/m2
Eladó Ház, Ács Gyóni Géza u. 12.990.000 Ft
Ács, Gyóni Géza u.
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
162 375 Ft/m2
Eladó ingatlan, Ács
Ács, Komáromi utca
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
565 476 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Ács, Nincs megadva, 81nm, 35500000 Ft
Ács, Nincs megadva
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
438 272 Ft/m2
Hatalmas építési telek eladó Ács szívében,1814 nm lehetőség a Fő úton!
Ács
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є
219 000 Ft/m2
Eladó kétgenerációs családi ház Ácson
Ács
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 000 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є90 000 000 Ft
393 519 Ft/m2
Ács – felújítandó családi ház eladó!
Ács
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
404 494 Ft/m2
Eladó Ház, Ács 17.900.000 Ft
Ács
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 584 Є
220 988 Ft/m2
Eladó családi ház, Ács, Ács
Ács, Ács
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
692 308 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kreatív új tulajdonosát keresi......
Ács
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
604 225 Ft/m2
Ácson eladó 1211 m²-es telek, 84 m²-es házzal és melléképülettel.
Ács, Komáromi utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є47 500 000 Ft
534 524 Ft/m2
Ácson kertűvelésre alkalmas családi ház eladó telekkel
Ács, Komáromi utca
Kínálati ár: 19 800 000 Ft
Kalkulált ár: 54 848 Є
232 941 Ft/m2
Eladó Ács szívében egy felújítandó vagy bontandó családi ház telekkel
Ács, Gyóni Géza utca
Kínálati ár: 14 800 000 Ft
Kalkulált ár: 40 997 Є
189 744 Ft/m2