Kiadó téglalakás az egész országban
Találati lista: 2309
Kiadó 73 m2 új építésű tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 420 000 Ft
Jelenlegi ár: 420 000 Ft
Korábbi ár: 430 000 Ft
Kalkulált ár: 1 163 Є430 000 Ft
5 753 Ft/m2
Kiadó 30 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
6 000 Ft/m2
Kiadó 50 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
4 600 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
7 442 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Szerdahelyi utca
Budapest VIII. kerület, Szerdahelyi utca , Kerepesdűlő
Kínálati ár: 170 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 Ft
Korábbi ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є190 000 Ft
6 538 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét
Kínálati ár: 285 000 Ft
Kalkulált ár: 789 Є
4 524 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb
Kínálati ár: 330 000 Ft
Kalkulált ár: 914 Є
5 500 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
4 828 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Avar utca
Budapest I. kerület, Avar utca
Kínálati ár: 310 000 Ft
Kalkulált ár: 859 Є
6 596 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Vörösmarty utca
Budapest VI. kerület, Vörösmarty utca
Kínálati ár: 340 000 Ft
Kalkulált ár: 942 Є
6 182 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XII. kerület, Németvölgyi út
Budapest XII. kerület, Németvölgyi út
Kínálati ár: 831 000 Ft
Kalkulált ár: 2 302 Є
10 792 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest IX. kerület, Ráday utca
Budapest IX. kerület, Ráday utca
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
5 102 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Prohászka Ottokár utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Prohászka Ottokár utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 542 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 213nm, 700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 700 000 Ft
Kalkulált ár: 1 939 Є
3 286 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Ács, 107nm, 650000 Ft
Ács
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 801 Є
6 075 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 129nm, 370000 Ft
Tata
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 025 Є
2 868 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Téglalakás, Tata, 94nm, 280000 Ft
Tata
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
2 979 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 133nm, 450000 Ft
Tata
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 Є
3 383 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 81nm, 350000 Ft
Tata
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
4 321 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 45nm, 210000 Ft
Tata
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є
4 667 Ft/m2