Kereskedelmi és ipari ingatlan Tatabánya
Találati lista: 48
Eladó üzlethelyiség Tatabánya–Újvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
785 714 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Tatabánya, Népház utca 12
Tatabánya, Népház utca 12
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 606 648 Є
126 370 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Kiadó üzlethelyiség a kórház bejáratánál
Tatabánya, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 899 000 Ft
Jelenlegi ár: 899 000 Ft
Korábbi ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 490 Є1 000 000 Ft
6 421 Ft/m2
Többfunkciós üzlethelyiség a Gál lakótelepen!
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
504 040 Ft/m2
Eladó üzlet, Tatabánya, Óváros
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
266 000 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, Kertváros, 21nm, 80000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 80 000 Ft
Kalkulált ár: 222 Є
3 810 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, Nincs megadva, Búzavirág utca, 360nm, 584820 Ft
Tatabánya, Nincs megadva, Búzavirág utca
Kínálati ár: 584 820 Ft
Kalkulált ár: 1 620 Є
1 625 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, Panoráma lakópark, 426nm, 229000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 634 349 Є
537 559 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tatabánya, Panoráma lakópark, 235nm, 189000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 546 Є
804 255 Ft/m2
Eladó Üzlet, Tatabánya, Dózsakert, 79nm, 79000000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 000 000 Ft/m2
Modern „A” kategóriás raktár- és logisztikai csarnokok kiadók – Tatabánya/Környe Ipari Park
Tatabánya
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 850 Є
1 667 Ft/m2
Tatabánya
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 701 Є
1 667 Ft/m2
Tatabánya
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 402 Є
1 667 Ft/m2
Tatabánya
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
1 667 Ft/m2
Tatabánya
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
1 667 Ft/m2
Eladó bejáratott üzlethelyiségek + Kft tulajdonjog – kivételes befektetési lehetőség!
Tatabánya, Újváros, Györi utca
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
635 593 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
295 nm-es telephely kiadó Tatabányán
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 324 500 Ft
Kalkulált ár: 899 Є
1 100 Ft/m2
511 nm-es ipari ingatlan 2997 nm-es telekkel
Tatabánya, Erőműi ltp.
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 033 Є
782 779 Ft/m2
Bútor áruházként működő Ipari ingatlan eladó
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
210 896 Ft/m2
230 nm-es kiadó telephely Tatabányán
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 253 000 Ft
Kalkulált ár: 701 Є
1 100 Ft/m2