Garázs Tata
Találati lista: 6
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Tata központjában garázs eladó!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 776 Є
468 750 Ft/m2
Teremgarázs kiadó Tatán, a Naplókert utcában – biztonságos, zárható, elektromos kapuval
Tata
Kínálati ár: 35 000 Ft
Kalkulált ár: 97 Є
2 188 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tata
Kínálati ár: 35 000 Ft
Kalkulált ár: 97 Є
2 692 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Tata, Tóváros
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 5 100 000 Ft
Kalkulált ár: 14 127 Є
340 000 Ft/m2
Eladó Garázs, Tata, 16nm, 8500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 546 Є
531 250 Ft/m2
Eladó Garázs, Tata, 15nm, 14900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
993 333 Ft/m2